Gizlilik Politikası

Mobilyalar.org sitemizde yer alan tüm konular, okuyucu olan 3. şahısları bilgilendirme amaçlı derleyip toplanıp ve yayın edilmektedir. Sitemizde yer alan tüm yazılar ve resimlerin sorumluluğu(resimler tüm internet kullanıcısına sağlanmış olan Google Search İmage bölümünden bulunup eklenmektedir) sitemiz yada yazarlarımız değildir.

Sitemiz, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, sitemiz üyelerinin IP adreslerini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Sitemizde henüz herhangi bir kredi kartı ekleme-ödeme yöntemi bulunmamakta olup, kesinlikle bu türlü bilgiler istenmemektedir. Lütfen kredi kartlarınızı sanal ortamda hiç kimse ile paylaşmayınız.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Mobilyalar.org olarak sitemiz , web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Sitemize ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır.

Gizlilik politikamız ile ilgili he türlü soru ve önerileriniz için admin@mobilyalar.org adresine e-mail gönderebilirsiniz.