Çilek Mobilya Bebek Çocuk ve Genç Odaları

Çilek mobilya bilindiği üzere bebek ve çocuk odalarında Türkiye’de hatırı sayılır ürünler üretmeye ve tercih edilmeye devam ediyor. Sizlerin de mağazalara gitme ihtimaliniz yok ise modelleri ile birlikte çilek mobilyada satışa sunulan ürünleri sizlerle tanıtacağız.

Bebek Odası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çilek Bebek odası tercihlerinizi doğumdan 4 yaşına kadar hayatını devam ettirebileceği bir konsept seçmeniz sizin için iyi olacaktır. Sallanabilir beşikler ileriki zamanlarda açılabilir yatak baza sistemine dönüşmesi oldukça mantıklı olacaktır. Ayrıca bu beşiklerin yan kısımlarından anneninde yatması için çekilebilir yatak bölümü bulunmaktadır.

çilek bebek odası takımları

Çocuk Odası Takımları

Aslında çilek mobilya çocuk odası takımları ile genç odaları arasında ki tek fark çocuk odalarının daha süslü ve gösterişli olmasıdır. Ürün yerleştirme daha fazla kullanılmakta detaylara dikkat edilmektedir. Süsleme mobilya kısımında burası tercih ediliyor ancak bize göre genç odası almak daha mantıklı olacaktır.

çilek çocuk odaları

Genç Odaları

Bebeklik çağından sonra en çok tercih edilen mobilya ürünleri olan çilek genç genç odaları 6 yaşından ergenlik çağına kadar rahatlıkla kalabileceği olduktça güzel ve kullanışlı ürünlerdir.
İleriki yaşlarda mobilya tercihi yaptığınızda bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

çilek genç odası

Çilek Mobilya Bebek Çocuk ve Genç Odaları” hakkında bir yorum

  1. Geri izleme: Genç Odası Modelleri - Mobilya Modelleri ve Dekorasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir