Etiket arşivi: bellona

Bellona Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Bellona mobilya ‘dan ürün aldığınızda bilgi ya da isteğiniz için bellonaya nasıl ulaşabiliriz, bellona mobilya iletişim numarası, bellona müşteri hizmetleri, bellona teknik servis numarası nedir gibi soruları sizler için yanıtlayacağız.

BEllona mobilya iletişim

Bellona mobilya Türkiye’de en büyük mobilya üreticisidir.  Marka ile yazımıza “Bellona Mobilya ” adlı konumuzdan okuyabilirsiniz. Teknik servis desteği ve müşteri hizmetlerine oldukça fazla değer vermekte. Sizlerin kolaylıkla ulaşabileceği bilgiler konumuzun devamında.

Bellona Müşteri Hizmetleri Numarası

Telefon Aracılığı ile direk arayabileceğiniz numara : 444 33 99

Whatsap üzerinden ulaşabileceğiniz telefon numarası : 0850 222 33 99

Teknik destek telefon numarası :  0850 222 33 99 Okumaya devam et

Bellona Köşe ve Majör Koltuk Modelleri

Bellona mobilya köşeli koltuk oturma grubu ve köşe koltuk takımı ile yeni modellerine konumuzdan ulaşabilirsiniz. Salvena, R uby,Rivoli, Bolivya, Modena, Riva, Real l, Real v, Luna, Vento, Real, Moon, Nepal köşe takımı gibi farklı isimlerdeki köşeli koltuk takımlarına ulaşabilirsiniz. Dar ve küçük odalar için en kullanışlı mobilyaları seçmek isteriz. işte “L Köşe Takımları” da odaları küçük olan ya da daha farklı bir oturma grubu isteyenler için biçilmiş bir kaftan. En güzel modeller ile odalarınızı güzelleştirebilir, yerlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Koltuk Seçimi Nasıl Olmalı?

Koltuğunuzun kumaşını kir tutmayan kolay silinebilen ve terletmeyen ürünlerden detaylı inceleyerek güzel seçmeniz, perdelerinizi ve halınızı ona göre uygun alıp duvar rengine göre mobilyalarınızı uydurmayı unutmayınız. En önemlisi ise mobilyayı nasıl kullanacağızdır. L köşe grubu koltuk takımı alacak iseniz odanızın modelini ve şeklini unutmamak gereklidir. Kullanabilirlik açısından da dikkat etmekte fayda var. Bellona Köşe Takımları’na göz atmak ve fiyaltarını öğrenmek için bellona mobilya mağazalarına uğrayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Okumaya devam et