Etiket arşivi: çalışma odaları

Çilek Çalışma Masaları

Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz çilek mobilya ya ait çilek çalışma masaları  çocuk odalarında güzel ve kullanışlı görünüme sahip olacak. Eğer çocuk ve genç odalarınızda çalışma masası yok ise odanıza uygun onlarca çeşit arasından masaları tercih edebilirsiniz.

Çalışma Masası Modelleri ve İncelemesi

Çalışma masası alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey kullanışlı olmasıdır. Çekmece sayıları ile üst dolapların kullanımı, masada kullanılan ağacın ürünü de oldukça önemlidir. MDF dediğimiz ürünler Suntalam’a göre daha kaliteli olup, sunta, suntalam denilen malzeme kullanılan masalar biraz da kısa süreli sizi idare edecektir. Tabiki suntanın, mdf nin bile onlarca çeşiti olmakta, bildiğiniz mobilyacıdan yada markalardan almak daha mantıklıdır.

Çilek Çalışma Masası Fiyatları

Yeni ürünlerde eski modeller gibi kaba ve büyük çalışma masaları yerine daha az yer kaplayan küçük ve kullanışlı ürünlerin yer aldığını görmekteyiz. Ürün fiyatlarını incelediğimizde 1.600 tl den başlayıp 8.000 tl ye kadar sadece çalışma masaları gözümüze çarpmaktadır. Tabiki kitaplık vb gibi ürünler + fiyat olacağından seçimler sizindir. Okumaya devam et