Etiket arşivi: evkur tc kimlik no ile onay sorgulama

TC Kimlik no ile EVKUR Onay Sorgulama

Tc Kimlik no ile Evkur onay sorgulama ile evkur’dan tc kimlik numaranız ile onay alın.  Taksitli alışveriş yapın. Eğer tc kimlik no ile evkur onay sorgulama işleminiz onaylandı ise taksitli sözleşme onayından sonra ürünü satın alabilirsiniz.

T.C. Kimlik no ile EVKUR Onay Sorgulama

T.C. Kimlik no ile EVKUR Onay Sorgulama

Mobilya ve beyaz eşya sektöründe Türkiye’nin vadeli olarak en büyük işletmelerinden biri olan Evkur da nakit kredi kartı ve tüketici finansman kredisi ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Eğer banka ile sıkıntılarınız var ya da banka ile uğraşmak istemiyorsunuz. Evkur kendi içerisinde takstili sözleşme yöntemi ile alışverişlerinizi kredi kartı kullanmadan kendi içerisinde vade yapmaktadır.

Evkur taksitli alşverişleri online e-ticaret sitesinden ya da mağazalarından yapabilirsiniz. Taksitli alışveriş içn TC Kimlik No ile EVkur Onay Sürecini takip etmelisiniz.

TC Kimlik No İle Evkur Onay Sorgulama Nasıl Yapılır?

Taksitli alışveriş yapmanız için Tc Kimlik no ile evkur onayı almanız gerekir. İlgili firmanın kredi değerlendirme departmanı tarafından onaylandığında siparişiniz de onaylanmakta.

TC kimlik numarası ile Evkur onay sürecini sorgulamak için;

  • Evkur internet sitesine  https://www.evkur.com.tr/register  tıklayıp üye olun.
  • Almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin.
  • Ödeme tipini “Taksitli Sözleşme” olarak seçip; teslimat ve fatura adreslerini girin.
  •   “Ödeme Bilgileri” sayfasından istenilen bilgileri girin.
  • Siparişi oluşturduktan sonra gerekli kontroller Evkur muhasebe birimi tarafından yapıldıktan kısa bir süre sonra bilgilendirme amacıyla, size geri dönüş sağlanır.
  • Siparişi tamamladıktan sonra TC kimlik no ile onay sorgulama işlemi için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Evkur Kredi Kartsız Peşinatsız Elden Taksitli Alışveriş Nasıl Yapılır?

En yakın evkur mağazalarına giderek tüm alışverişinizi yapabilirsiniz. Bunun için müşteri icra bilgilerine bakılmakta. Eğer bankalar ile çok icranız var ise ödenmeyen sırada bekleyen borcunuz var ise Evkur mubasebe biriminden red cevabı gelir.

Evkur İnternet Sitesinden Kredi Kartız Peşinatsız Alışveriş

İlk olarak Evkur Resmi sitesine giriş yapın. Ardından üye olduktan sonra istediğiniz ürünü sepete ekle ve alışverişi tamamla. Ödeme seçenkleri sırasında “Sözleşmeli” butonunu tıklayın. İstediğiniz taksit sayısını belirtin ve devam-sonraki adım deyin.

Siaparişinizin gideceği adresi belirtin ve “ödeme bilgileri” ekranından “sözleşmeli alışveriş” butonunu seçerek bilgilerinizi doldurun ve devam edin. Ayrıca konumuzun üst tarafında da nasıl üye olup alışveriş yapacağınızı maddeler halinde yazdık.

Evkur Müşteri Hizmetleri Kimlik numarası ile Onay Sorgulama 

Evkur işletmesinin sabit müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. İster web sitelerinden iletişim bölümünden isterseniz kendi il ilçenizde bulunan mağazalarından iletişim kurabilirsiniz.