İstikbal Çekyat Modelleri ve Fiyatları

İstikbal mobilya tarafından üretilen çekyat modelleri oldukça sağlam ve dayanıklı yapıya sahip. İstikbal çekyat fiyatları diğer markalara göre biraz pahalı ancak kullanışlı. Kanepe ve Çekyatlarda olması gereken kullanışlı ve sağlamlığıdır. Bu nedenle kalitesiz ürünleri tercih etmemelisiniz.

Kanepe ve çekyatlar odaları küçük olan, misafiri çok gelen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Kanepe tarzında olup çekildiğinde yatağa dönüşen mobilyalar oldukça fazla kullanılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan “Çekyat Modelleri “konusunu inceleyin.

İstikbal Çekyat Fiyatları

2024 İstikbal çekyat fiyatları aslında düşünüldüğü kadar da yüksek değil. Sizler için ürün modelleri ve fiyatları karşılaştırma yaptık inceleyelim.

Çok fazla ürün kalmamış olmakla beraber fiyatları 2024 yılı ocak ayı itibari ile 8.000 tl den 17 bin tl ye kadar çekyat fiyatları vardır.

İstikbal Çekyat Modelleri

Eskiden kanepe ve çekyatlar oldukça sade idi. Şimdi oldukça modern bir yapıda dizayn etmektedirler. Oldukça rahat ve konforun yanı sıra dayanıklılık ön planda.

 

istikbal çekyat fiyatları 2024

istikbal çekyat fiyatları

istikbal çekyat modelleri 2023

istikbal çekyat modelleri

istkibal çekyat

2024 istikbal çekyat fiyatları

Sizlerde bu ürünlere sahip olmak için ister istikbal.com.tr adresine isterse istikbal bayilerine gidip temin edebilirsiniz.

istikbal kanepe modelleri ve fiyatları 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir