Weltew Mobilya Genç Odaları

Weltew Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya üreticisidir. 1992 yılında kurulmuş ve o günden bu yana ev mobilyaları, ofis mobilyaları ve otel mobilyaları dahil olmak üzere çeşitli mobilya ürünleri üretmektedir. Weltew Mobilya Genç Odaları ‘da oldukça tercih edilmektedir.

weltew mobilya

Weltew Mobilya Genç odaları  özel tasarım seçenekleri de sunarak kişiye özel mobilyalar üretme imkanı da sağlamaktadır. Bu yazımızda sizlere Weltew mobilya genç odaları hakkında görüntü ve bilgiler vereceğiz.

Cross Genç Odası

“Gençlerin gündelik ihtiyaçlarından yola çıkarak estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren Cross Genç Odası, modern, şık, rahat ve fonksiyonel tasarımını zarif çizgisiyle, hassas bir şekilde tasarıma yansıtarak, rahatlatıcı ve sakin bir ortam sunuyor.”

Avşa Genç Odası

“Takımın genelinde yer alan antrasit, beyaz ve pembe renk uygulaması takımın kimliğine katkı sağlamıştır. Tüm kapak ve çekmecelerde kendinden frenli mekanizma ile kullanım kolaylığı sağlanırken, farklı tarzda modern metal kulp ve ayak yapısı sayesinde ürüne hem farklı bir tasarım kazandırılmış hem de görsel açıdan zenginleştirilmiştir.”

Natalee Genç Odası

“Zarif detaylarla bezenmiş klasik tarzdaki genç odası, sıcaklığı ve nostaljiyi bir araya getirerek, unutulmaz anılarınızın mekanı haline gelecek.”

İstinye Genç Odası

“Doğal ahşap görünümlü İstinye Genç Odası ,evinde sıcak bir atmosfer yakalamak isteyenlere.”

Boston Genç Odası

“Oda, klasik tarzın öğelerini modern tasarım unsurlarıyla harmanlar. Ahşap detaylar, cam aksesuarlar ve beyaz renk, odanın zarif bir atmosfer oluşturmasını sağlar. Modern tarzın yansımaları ise minimalist mobilya tasarımları, düz çizgiler ve fonksiyonelliğe odaklanan detaylarda kendini gösterir.”

weltew mobilya genç odaları weltew mobilya genç odası takımları

Ayrıca diğer Genç odalarına göz atmak isterseniz bakınız

: Genç Odası Modelleri

Yukarıda belirtilen modellerin ortak-benzer ÜRÜN ÖLÇÜ VE ÖZELLİKLERİ:

Karyola Başlığı: Sunta üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir. Döşemesi kapitonelidir.

Karyola Çerçeve Malzemesi: Suntalam

Karyola Fonksiyonu: Bazalı

Yatak Ölçüsü100×200 / 120×200

Baza Malzemesi: Karyola çerçevesi 1. kalite suntalam malzemeden, baza kapağı ise demir profilden üretilmiştir.

Tipi: Baza kapağı karyola çerçevesindeki demir baza yan bağlantı saçlarına monte edilmiştir.

Fonksiyonu: 2 adet mukavemetli amortisör, 2 adet galvaniz makas ve 2 adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) bulunmaktadır.

Gardırop Malzemesi: Suntalam, kapaklarda cnc işlemeli MDF desen ve MDF profil kullanılmıştır.

Dolap Fonksiyonu: Kendinden frenli menteşeli kapak sistemi vardır. Dolap içinde iki adet çekmece, 1 adet alüminyum askılık bulunmaktadır.

Çekmece/Kapak Mekanizması: Gardırop kapaklarında kendinden frenli menteşeli kapak mekanizması vardır. Çekmece rayları bilyalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir