Çocuk Odası Halıları

Tüm Mobilya markaları normal türden oturma odası yatak odası salon halılarına ağırlık verirken yeni serisinde az da olsa Çocuk odası halılarına ağırlık veriyor. Birçok firma çocukların ilgisini çekebilecek modelleri çıkarmış durumda. Genellikle halı firmaları çocuklar için çizgi film karakterlerini kullanmakta. Çizgi film kahramanlı halıları gençlerin ilgi duyacağı da merak konusu içerisinde.

Çocuk Odasına Halı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir ?

Markalardan çocuk odası için halı alırken ebatına, kalınlığına ve iplik sıklığına dikkat etmek gerekiyor. İnce eski bildiğimiz halıfleks gibi ürünler ucuz olduğu için fazlalıkla tercih edilmekte ancak hepsinden daha önemlisi çocuklarımız sağlığı. Özellikle soğuk şehirde yaşıyor iseniz kesinlike daha büyük ve kalın ebatta bir halı tercih etmekte fayda var.

Çocuk Odası Halısında Hijyenin Önemi

Unutmayınız ki çocuklarınız için gösteriş değil, temizlik ve kalite açısından en iyi tercih etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü çocuklar çok daha çok hastalık kapabiliyor, mikroplardan etkilenebilmektedirler. Bu nedenle antibakteriyal halıları tercih etmeniz, çok tüylü halıların yerine sade halılar tercihiniz olmalıdır.

Sizler için derlediğimiz çeşitli marka ve modellere ait halılara akabilirsiniz.

Vivense Çocuk Odası Halıları

 

İkea Çocuk Odası Halıları

 

Çilek Çocuk Odası Halıları

 

Çocuk Odası Halıları” hakkında 3 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir