Bellona Yatak Odası

Bellona mobilya en modern ve gösterişli yatak odaları ve yatak odası modelleri ni sizlere bu konuda resimleri ile birlikte tanıtacağız. Türkiye’de en çok tercih edilen yatak odaları bellona mobilya markası ile sizlere sunacağız. En yeni 6 modeli ile toplamda 16 tane yatak odaları resimlerini sizlerle paylaşacağız. Sizlerde yatak odalarından sıkıldınız mi ? yeniden yatak odalarınızı dizayn etmek istiyor iseniz bellona mobilya mağazalarıa uğrayabilir, birbirinden modellere göz atabilirsiniz. Bellona Yatak Odası Takımları Fiyat olarak 32.000 tl den başlayıp 68.000 tl ye kadar her çeşit ekonomik ve lüks çeşitlerine göz atabilirsiniz.

 

Hangi Yatak Odasını Seçmeliyim ?

Bellona Yatak Odası Takımları ‘ndan yatak odalarınızın büyüklüğü mobilyanızın seçiminde çok daha fazla arternatifler sunacaktır. Yeni yatak odalarında gardroplarının ve yatakların biraz büyük olması büyük odalar için daha çok tercih edilir bir hal almasını sağlıyor. Yatak odalarınız büyük ise en güzel ürünlere sahip olabilir. Küçük yatak odalarınız için ise daha kibar ve daha az aksesuarlar ile odalarınızı dekore edebilir, daha farklı çeşit mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Bellona’nın Hangi Yatağını Tercih Etmeliyim ?

Bellona mobilya ürettiği ortopedik ve ergonomi yataklar ile en çok tercih edilen yatak modelleri nı üretmeye devam ediyor. Günün sıkıcı ve fazlasıyla yoran havasından sonra eve geldiğinde güzel bir yatakta uyumak istemiyormusunuz. İşte tam sizlerin isteğine göre bellona mobilya mağazalarına uğrayarak en güzel ortopedik rahat yataklara sahip olabilirsiniz. Kötü bir yatakta yatmak hem bedeni dinlendirmezken ağrılar ile de bedeni yormaktadır. Bu nedenle güzel yataklarda yatmak en önemli şeylerden birtanesidir. Bellonanın, ” Ergonomi Dostu Yataklar, Ortopedik Yaylı Yataklar, Full Ortopedik Yaylı Yataklar, Stress Serisi Yataklar, Visco Serisi Yataklar, Katlanır Somya ” tarzında yataklara ulaşabilirsiniz. Kullanıcının isteklerine göre mobilya üreten bellona mobilya bu kalitesini yataklarda da göstermeye devam ediyor.

 

Bellona Yatak Odası” hakkında bir yorum

  1. Saglıkcı

    Verdiğiniz detaylı bilgi sayesinde evimize alacağımız yatak odası takımı Bellona olacak teşekkürler. Yemek odası ve oturma grubu hakkında da görüntü ve detay verirseniz sevinirim.

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir