Etiket arşivi: bellona mobilya

Bellona Mobilya

Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından biri olan Bellona Mobilya, yıllardır kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Peki Bellona gerçekten kaliteli mi?

BEllona mobilya kaliteli mi

BEllona mobilya kaliteli mi

Bellona Mobilya, ürünlerinde kullanılan malzemelerin kalitesine ve üretim süreçlerine büyük önem vermektedir. Mobilyaların üretiminde kullanılan tüm malzemeler, kalite standartlarına uygun olarak seçilmekte ve üretim sürecinde sıkı bir kalite kontrol mekanizması uygulanmaktadır. Bu sayede , müşterilerine uzun ömürlü ve dayanıklı mobilyalar sunmaktadır. Okumaya devam et

Bellona Yatak Odası

Bellona mobilya en modern ve gösterişli yatak odaları ve yatak odası modelleri ni sizlere bu konuda resimleri ile birlikte tanıtacağız. Türkiye’de en çok tercih edilen yatak odaları bellona mobilya markası ile sizlere sunacağız. En yeni 6 modeli ile toplamda 16 tane yatak odaları resimlerini sizlerle paylaşacağız. Sizlerde yatak odalarından sıkıldınız mi ? yeniden yatak odalarınızı dizayn etmek istiyor iseniz bellona mobilya mağazalarıa uğrayabilir, birbirinden modellere göz atabilirsiniz. Bellona Yatak Odası Takımları Fiyat olarak 32.000 tl den başlayıp 68.000 tl ye kadar her çeşit ekonomik ve lüks çeşitlerine göz atabilirsiniz. Okumaya devam et

Bellona Mobilya Kanepe Modelleri

Bellona Mobilya Kanepe Modelleri mobilyalar arasında kendini kanıtlamış kanepe markasıdır. Bellona mobilya uzun zamandır kanepeler ve oturma grupları ile çalışmaya devam ederken her geçen gün yeni bir model çıkarmaya devam ediyor. Birbirinden yeni kanepe modeli ile kullanıcılar karşısına çıkan bellona ucuzluğu ve kalitesi ile tercih edilmeye devam ediyor.

BEllona mobilya kaliteli mi

BEllona mobilya kaliteli mi

Bellona Mobilya Kanepe Modelleri günlük olarak odalarımızda kullanabilir. Kanepelerin oturma odası gruplarından ayrılan en önemli yanlarından bir tanesi tekli olarak satılıp, evlerinizi süslemesi ve kullanılabilirlik açısından daha iyi olmasıdır. En güzel yönü ise açılır şekilde yatak olmasıdır. Küçük odalarda yada oturma grubu tercih edilmeyen evlerde odalarda en fazla kanepeler tercih edilmektedir.


Sizlerde yukarıdaki modelleri yerinde görmek ve fiyat hakkında bilgi almak için bellona mobilya mağazalarına giderek en güzel şekilde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Marka  kendini kanıtlamış duurmda olması ve kalitesinden ödün vermemesi için kanepe alacak iseniz kesinlikle bellona mağazalarına gidip kalitesi ve fiyatına bakmadan karar vermeyiniz.

Okumaya devam et